A Wesley János Lelkészképző Főiskola Tanulmányi Hivatala tanulmányi ügyintézőt keres

A munkakörrel járó feladatok:

  • hallgatók teljes körű tanulmányi adminisztrációja és tájékoztatása személyesen, telefonon, elektronikus úton, magyar és angol nyelven
  • Kurzusokkal, vizsgákkal, záróvizsgákkal kapcsolatos szervezési feladatok
  • Órarendek, terembeosztások kezelése, feltöltése az elektronikus tanulmányi rendszerbe
  • Oktatói óraelszámolással kapcsolatos adminisztráció

A jelentkezéshez szükséges feltételek:

  • angol nyelvtudás
  • informatikai affinitás
  • ügyfélközpontú gondolkodás
Előnyt jelent:
  • felsőfokú végzettség
  • a felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat
  • ügyfélszolgálati területen szerzett munkatapasztalat
  • a Neptun-rendszer ismerete

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a barnaistvan@wjlf.hu e-mail címen!