Elérhetőségeink

Tanulási, tanulmányi problémák esetén oktatóinkhoz a következő címeken lehet fordulni:   pedagogia@wjlf.hu

Bartha Júlia barthaorama@gmail.com
Dr. Bánlaky Pál banlakypal@freemail.hu
Bárd Edit bardedit@gmail.com
Biró Zsuzsanna Hanna birozsuzsannahanna@gmail.com
Dr. Boreczky Elemér boreczky.elemer@gmail.com
Boross Sándor szlavy.gy.o@freemail.hu  borosssmtt@freemail.hu
Dr. Csákó Mihály csa11807@ella.hu; csakomihaly@wjlf.hu
Csillag Ferenc fcsillag@freemail.hu
Dömsödy Andrea domsody.andrea@freemail.hu
Erős Máté companiero.erosmate@gmail.com
Dr. Faludy Judit falu@arthist.mta.hu  fjudit@freemail.c3.hu
Dr. Forrai Judit forjud@net.sote.hu
Forrás-Biró Aletta alettafor@gmail.com
Frank Sándor franksandor@gmail.com
Dr. Gombocz Eszter abelebabele@t-online.hu
Granasztói Szilvia granasztoiszilvia@gmail.com
Dr. Gyimesi Júlia juliagy@mtapi.hu juliagyimesi@gmail.com
Dr. Hárs György Péter harsgyp@gmail.com harsgyp@freemail.hu
Hegedűs Dánieldhegeds@yahoo.com
Dr. Horváth Zsuzsanna horvath.zsuzsanna@ofi.hu
J. Hartmann Magdolna mhartmann@freemail.hu
Dr. Kálmán János kalman.j@gmail.com
Kapitány Éva kapitanyeva57@gmail.com
Dr. Kelemen Elemér baranyipeter@wjlf.hu (üzenet hagyására)
Dr. Krokovay Zsolt krokovayzsolt@yahoo.com
Lázár Péter coopoktato@citromail.hu
Majoros András majorosa@citromail.hu
Dr. Makai Éva makai.eva@gmail.com
Mede Perla medeperla@gmail.com
Mihály Ildikó ild.mihaly@gmail.com
Moldova Ágnes homo-bt@freemail.hu
Pecze Mariann peczemariann@yahoo.com peczemariann@wjlf.hu
Dr. Petőcz Éva evapetocz@freemail.hu
Rokob Tibor rokob.tibor@gmail.com
B. Szabó Éva bszaboeva@freemail.hu
Dr. Szamosi Katalin Anna szamosikatalinanna@gmail.com
Dr. Száraz György szarazgyorgy@wjlf.hu
drszarazgyorgy@t-online.hu
Szűgyi Jerne szugyi.jerne@gmail.com
T. Kiss Tamás drtkt@t-online.hu
Dr. Trencsényi László trenyo@index.hu trenyo@dpg.hu
Unger Anna ungerpanni@gmail.com
Dr. Várnai Andrásné varnaizsuzsanna1@gmail.com
Wágner Éva wagnereva@t-online.hu eva.wagner@t-online.hu

Szakvezető:

Dr. Lukács Péter lukacsp@ella.hu

Tanszéki előadó:

Szomor Anikó szomoraniko@wjlf.hu
1/210-5400/223

A Tanulmányi Osztály munkatársai

Sándor Krisztina
Tanulmányi Osztály vezetője
sandorkrisztina@wjlf.hu
1/210-5400/217 Fax: 1/210-5400/120

A Neptun rendszerrel kapcsolatos kérdések, problémák esetén írjanak a következő címre:  Pócsikné Bornai Kamilla pokamilla@wjlf.hu